YÖNETİM

HAKAN ERSEL

Genel Müdür

Hakan Ersel, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde, İktisat alanındaki lisans eğitimini 1992 yılında tamamlamıştır. Aktif iş yaşamına aynı yıl Net Holding’de Yönetici olarak başlamış, 1998 – 2006 yılları arasında Koç Holding’in perakende kolu olan Migros’ta önce Satış, sonrasında da Satın Alma Müdürü olarak görev almıştır.

2006 – 2008 yılları arasında Praktiker Yapı Marketlerde, Marmara Bölge Müdürü olarak görev yapan Ersel, 2008 – 2011 yılları arasında Media Markt firmasında Mağaza Genel Müdürlüğü, 2011 – 2019 yılları arasında ise Ater Yapı firmasında, Genel Müdürlük görevlerini üstlenmiştir.

2019 yılında Kazancı Holding’de İdari İşler ve Araç Filo Direktörü olarak holding ve bağlı şirketlerin, idari ve filo yönetimine yön veren Ersel, aynı zamanda Koni İnşaat’ta Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını devam ettirmiştir.

Ersel 2020 yılında AKRO Holding’de Genel Müdür olarak göreve başlamış, ve halen holding bünyesinde faaliyet gösteren operasyonel şirketlerinin yönetimini sürdürmektedir.

Hakan Ersel, evli ve bir çocuk babasıdır.