BİZ KİMİZ
Hizmetlerimizdeki
üstün kalite ilkemiz
ile 
güvenin simgesiyiz.

BİZ KİMİZ:

2016 yılında köklü bir başlangıçla temelleri atılan AKRO Şirketler Grubu, hızlı büyüme stratejisi ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla sektörlerinde kendine sağlam bir yer edinmiştir. 2023 yılı Aralık ayında holding yapısı altında birleşerek, daha güçlü ve kapsamlı bir yapıyla faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

AKRO Holding olarak, enerji, güvenlik, araç kiralama, gayrimenkul yatırımı, mühendislik hizmetleri ve danışmanlık, BT donanım kiralama ve bakım hizmetleri ile işe alım ve danışmanlık hizmeti gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyoruz. Sektörlerimizdeki deneyimimiz ve uzmanlığımızı birleştirerek, müşterilerimize en iyisini sunmayı ve sürekli olarak gelişmeyi hedefliyoruz.

AKRO Holding olarak, yenilikçi yaklaşımlarımız, güçlü iş etiği ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörlerimizde öncü olmayı ve sürdürülebilir başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve iş ortaklıklarımızın güçlenmesini ön planda tutarak, her geçen gün daha da büyüyor ve ilerliyoruz.

2016